Solinátory

Solinátory pre všetky veľkosti bazénov. Zariadenia vhodné pre vonkajšie nadzemné a zapustené bazény aj pre interiérové bazény s pieskovou filtráciou. Kompletný sortiment solinátorov.

Slaná úprava vody v bazéne

Dodávame zariadenie pre slanú úpravu vody v bazéne. Slaná úprava vody v bazéne rozkladom soli je dnes veľmi obľúbená pre svoje jednoduché použitie a vysokú účinnosť. Hlavným parametrom pre výber zariadenia pre slanú vodu v bazéne je objem vody. Elektrolyzéry pre slanú vodu majú rôzny výkon a produkciu plynného chlóru. Pre zjednodušenie sme rozdelili jednotlivé zariadenia podľa veľkosti bazéna. K niektorým zariadeniam dodávame aj prídavnú automatiku pre reguláciu pH. Pomocou tohoto modulu sa stáva ze zariadenie pre slanú vodu plná bazénová automatika pre úpravu bazénovej vody.

Soľ do bazéna

Soľ do bazéna

Bazénová soľ balená po 25 kg vhodná pre všetky typy bazénov. Vysokopercentná a morská bazénová soľ špeciálne čistená, zbavená všetkých nežiaducich prímesí.

Oceanic MINI 8 RP

Oceanic MINI 8 RP

Zariadenia pre slanú úpravu vody v bazéne Oceanic MINI 8 RP pre bazény do 25m³
 
 

Oceanic SMC 20

Oceanic SMC 20

Zariadenia pre slanú úpravu vody v bazéne Oceanic SMC 20 pre bazény do 80m³
 
 

Oceanic SMC 30

Oceanic SMC 30

Zariadenia pre slanú úpravu vody v bazéne Oceanic SMC 30 pre bazény do 130m³
 
 
 

asinaqua

Asin AQUA S – automat. úprava pH a Cl

Automat pre riadenie kvality bazénovej vody vhodný pre použitie v spojení s ASIN Salt (elektrolyzér slanej vody). Je osadený sériovou komunikáciou s pripojením teplomeru a umožňujúci pripojenie externého informačného displeja.